DSI SOLUTION Cyfrowe Systemy Zabezpieczeń Adam Piotrowski Białystok
logo
motto

Oferty

Oferuję szeroką gamę usług w zakresie:

SSWiN (Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu)

czyli systemy alarmowe, ze sprzętem wspomagającym, takim jak np. radiowe moduły powiadamiania o alarmie do stacji monitorującej lub/i na prywatny telefon klienta, moduły Ethernet, GSM, umożliwiające za pomocą specjalnego oprogramowania, na obserwację na żywo chronionych obiektów, a także sterowanie systemem alarmowym za pomocą telefonu komórkowego.

CCTV (monitoring wizyjny)

jest to zespół współpracujących urządzeń do odbioru, przetwarzania, przekazywania oraz archiwizacji i wyświetlania obrazu oraz dźwięku w obiektach monitorowanych, pozwalających również na obserwację obiektów "na żywo", poprzez np. internet czy telefon komórkowy, posiadający odpowiednią aplikację. Można także skonfigurować system aby robił zdjęcie intruzowi i wysłał go nam np. na e-maila

Kontrola Dostępu (Access Control)

realizowana za pomocą specjalistycznych urządzeń monitorujących i kontrolujących zabezpieczone pomieszczenia (np. pomieszczenia biurowe, do których mają dostęp tylko upoważnieni pracownicy), a także pozwalające na kontrolę czasu pracy pracowników. Najprostszą kontrolę dostępu realizuje się również poprzez instalację domofonów lub wideodomofonów w budynkach mieszkalnych. Instalujemy również sterowniki SOS, umożliwiające niezwłoczny wjazd na posesję zamkniętą szlabanem lub bramą, pojazdom uprzywilejowanym (policja, karetki pogotowia, straż pożarna), bez konieczności otwierania szlabanu lub bramy z pilota

Domofony, wideodomofony

w ogólnym rozumieniu najprostszy sposób kontroli dostępu. Instalujemy systemy analogowe i cyfrowe. Istnieje możliwość otwierania drzwi zewnętrznych za pomocą indywidualnych kodów, przypisanych do konkretnego mieszkania, a także zaprogramowania kart do otwierania drzwi z lub bez konieczności podawania kodu. Przy bardziej rozbudowanych systemach, można do jednego mieszkania przypisać kilkanaście kart, które system będzie rozpoznawał jako użytkowników konkretnego lokalu. Mamy również możliwość sterowania różnymi urządzeniami, np. włączeniem światła na zewnątrz budynku po wprowadzeniu poprawnego kodu w celu otwarcia bramki. Te urządzenia można instalować zarówno w budownictwie jednorodzinnym, blokach mieszkalnych, osiedlach zamkniętych.

Instalacje antenowe SAT i terestial (telewizja naziemna)

Oprócz instalacji czaszy i wykonania całego okablowania, proponuję również konfigurację całego systemu z podłączeniem do niego istniejących lub nowych kamer. Pozwala to na obserwację na ekranie telewizora, zewnętrznej części domu tam, gdzie są zamontowane kamery.